,,Firma Aieste Mirosław Ziarek uzyskała Subwencje Finansową w roku 2021 udzielona przez PFR"

KUCHNA JEST NASZĄ PASJĄ

Koncept sushistudio powstał z długoletniej miłości oraz pasji do kuchni i kultury japońskiej. Zróżnicowane menu naszej restauracji powstaje przy użyciu najwyższej jakości składników od najlepszych i sprawdzonych dostawców. Nasze potrawy przygotowywane są z dużym wyczuciem formy, barwy i tradycji japońskiej, a kucharze oraz sushi szefowie spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego podniebienia. Naszym celem jest dążenie do perfekcji, która jest głęboko zakorzeniona w kulturze i historii Japonii.

JEDZENIE JEST WSPÓLNYM DOŚWIADCZENIEM

Sushistudio to idealne miejsce dla pragnących spożyć zdrowy lunch lub odbyć biznesowe spotkanie, jak i dla tych, którzy chcą odpocząć w magicznej atmosferze wśród przyjaciół. Nowoczesne wnętrze, niepowtarzalna atmosfera, profesjonalna obsługa i wyśmienite jedzenie zabiorą naszych gości w podróż zarówno kulinarną jak i kulturową

WYJĄTKOWA KARTA DAŃ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz naszej pasji do gotowania, opracowaliśmy autorskie menu. W naszej karcie znajdziesz wyjątkowe rodzaje tradycyjnego, jak i 100%  roślinnego sushi, ramenu oraz szeroki wybór japońskich dań głównych.

POZNAJ NASZE MENU NAJLEPSZE PRODUKTY

Wszystkie serwowane przez nas dania są przygotowywane ze świeżych, starannie wybieranych składników najwyższej jakości. W naszej karcie znajdziesz zarówno stałe pozycje jak i nowe sezonowe menu skomponowane ze świeżych, sezonowych produktów.

ROŚLINAMI - WEGAN 100% 

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy również szeroki wybór 100% roślinnych opcji. W naszej karcie znajdziesz wiele wariantów wegetariańskiego i wegańskiego sushi, dań,zup i  przystawek. Kliknij po więcej